Trending Tags
парламентські вибори у Польщі

Підрахунок голосів завершився на парламентських виборах у Польщі

Read Time:52 Second

Правляча партія “Право і справедливість” набрала 35,4% голосів на виборах до польського сейму (нижньої палати парламенту), які відбулися у неділю, тоді як блок “Громадянська коаліція” – 30,7%, а блок “Третя дорога” – 14,4%, повідомляється на сайті Державної виборчої комісії Польщі у вівторок за підсумками підрахунку 100% голосів виборців.

Партія “Нові ліві” набрала 8,6% голосів виборців, “Конфедерація свободи і незалежності” – 7,2%, “Безпартійні самоврядники” – 1,9%, “Польща одна” – 1,6%, решта політсил – менше ніж 0,2% кожна.

У виборах узяли участь 21,6 млн осіб, явка виборців становила 74,4%, що стало найвищим показником із 1989 року.

Як повідомляється на сайті польського радіо RMF24, за результатами голосування партія “Право і справедливість” отримає лише 34 місця в Сенаті (верхній палаті парламенту) порівняно з 48 чинними представниками, тобто втратить 14 місць і не зможе сформувати свою коаліцію.

“Громадянська коаліція” отримає 44 місця і, ймовірно, сформує власну правлячу коаліцію. “Новим лівим” вдалося провести в Сенат дев’ятьох кандидатів, “Третій дорозі” – вісьмох. П’ять сенаторів отримали підтримку виборців у рамках сенатського пакту “Громадянської коаліції”, “Нових лівих” і “Третьої дороги”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Україна орендує у партнерів системи ППО на опалювальний період Previous post Україна орендує у партнерів системи ППО на опалювальний період
Ухвалено закон про довічний фінансовий моніторинг посадовців Next post Рада підтримала законопроект про посилення фінмоніторингу політично значущих осіб