Trending Tags
Український парламент готує декриміналізацію порно

Український парламент готує декриміналізацію порно

Read Time:1 Minute, 13 Second

Народні депутати подали до Верховної Ради законопроєкт щодо декриміналізації порнографії. Про це повідомив народний депутат України Ярослав Железняк.

Проєкт Закону розроблено з метою декриміналізації діянь, пов’язаних з порнографією в частині, що не становить суспільної небезпеки, а також створення чи утримання місць розпусти і звідництва, як таких, що не заподіюють істотної шкоди, що посилить захист від втручання в приватне життя.

За словами нардепа, законопроєкт передбачає виключити статті 301 та 302 ККУ в існуючій редакції.

Водночас Железняк пояснив, що кримінальна відповідальність залишиться виключно за: «порно без згоди (порнопомста, deep fake), екстремальне порно (насильництво, зоо-, некрофілія), порно з дітьми і для дітей».

“Аби не було спокуси маніпулювати: сутенерство, втягнення в проституцію та торгівля людьми теж лишаються кримінальними злочинами (це окремі статті)”, – додав він.

Зазначається, що ухвалення законопроєкту “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо забезпечення свободи від втручання в приватне життя людини” спрямоване на захист осіб від притягнення до кримінальної відповідальності за діяння, що не містять суспільної небезпеки, та реалізацію положень Конституції України, які спрямовують діяльність держави на захист прав і свобод людини та їх гарантії, в тому числі права на невтручання в особисте життя.

Також після ухвалення очікується зменшення корупції та витрат часу правоохоронних органів на переслідування осіб за суспільно безпечні діяння та покращення ефективності боротьби з розповсюдженням порнографії без згоди особи, яка у ній зображена, а також екстремальної порнографії та посилення запобіжників розповсюдження порнографії серед неповнолітніх.

Окрім того, очікується збільшення податкових надходжень та вихід з тіні порнобізнесу в тій частині, де відбудеться декриміналізація.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Азербайджан Previous post Навчання для українських саперів проводитиме Азербайджан
IRIS-T Next post Німеччина передала Україні ще дві установки IRIS-T