Trending Tags
Реєстр постраждалих внаслідок підриву Каховської ГЕС запустить Україна

Реєстр постраждалих внаслідок підриву Каховської ГЕС запустить Україна

Read Time:53 Second

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував створення реєстру усіх, хто постраждав від руйнування Каховської ГЕС, з метою напрацювання механізму компенсацій.

“Маємо оперативно створити реєстр постраждалих громад, аби розуміти потреби кожного та мати основу для виділення коштів і компенсацій. Також на доручення президента України Володимира Зеленського швидко напрацьовуємо механізм компенсацій для людей, які постраждали від підриву росіянами Каховської ГЕС. Маємо забезпечити як допомогу при відбудові житла, так і фінансову допомогу тим, хто втратив засоби для існування”, — наголосив прем’єр-міністр.

За його словами, будуть проаналізовані потреби кожної громади у воді та напрацьовані швидкі технічні рішення для забезпечення водопостачання.

Також зазначається, що під час рятувальної операції евакуювали понад 2,7 тис. людей, розгорнули 13 евакуаційних пунктів, залучили до робіт понад 2 тис. рятувальників та 260 одиниць техніки.

Підтопленими залишаються понад 4300 будівель. Проте, загальна площа затопленої території зменшилася майже вдвічі, рівень води буде знижуватися до природних значень ще орієнтовно протягом двох тижнів.

Варто додати, що на територіях, що постраждали від затоплень внаслідок підриву Каховської ГЕС, небезпечно використовувати неочищену воду з поверхневих джерел (відкритих водойм), а також колодязів та каптажів.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Каховська ГЕС не могла бути зруйнована зовнішнім ударом Previous post В Укргідропроекту заявили, що Каховська ГЕС не могла бути зруйнована зовнішнім ударом
Україна подає до Міжнародного суду ООН позов проти Ірану Next post Україна подає до Міжнародного суду ООН позов проти Ірану