Trending Tags
Нарощує закупівлі екопалива для свого флоту Höegh Autoliners

Нарощує закупівлі екопалива для свого флоту Höegh Autoliners

Read Time:47 Second

Норвезька компанія Höegh Autoliners планує використовувати щонайменше 100 тис. метричних тонн екологічного аміаку на своїх суднах до 2030 року.

Океанський перевізник Höegh Autoliners посилює співпрацю з енергетичною компанією North Ammonia. Компанія планує використовувати «зелений» аміак на нових ролкерах Aurora Class місткістю 9100 ceu. Про це повідомляє Splash.

Партнерство дозволить компанії здійснювати принаймні 5% глибоководних операцій з нульовими викидами. До 2030 року Höegh Autoliners сподівається використовувати щонайменше 100 тис. метричних тонн «зеленого» аміаку на своєму флоті.

“Це співробітництво зменшить наш вуглецевий слід та вплив на довкілля. Ініціатива встановить новий стандарт для галузі в цілому та допоможе нашим партнерам і клієнтам декарбонізувати їхні ланцюги постачань”, – заявив генеральний директор Höegh Autoliners Андреас Енґер.

Раніше Höegh Autoliners замовила 8 двопаливних ролкерів на китайській верфі China Merchants Heavy Industry (CMHI). Очікується, що принаймні 2 судна на “зеленому” аміаку вийдуть у перший рейс вже у 2024 році.

Бункерування екологічних суден здійснюватиметься у районі «Амстердам — Роттердам — Антверпен». Постачати біопаливо до місць бункерування буде компанія Grieg.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поліція Китаю затримала чоловіка, який створив фейкову новину за допомогою ChatGPT Previous post У КНР затримала чоловіка, який створив фейкову новину за допомогою ChatGPT
Членство України в НАТО обговорять на літньому саміті у Вільнюсі Next post Членство України в НАТО обговорять на літньому саміті у Вільнюсі