Trending Tags

Стати іншою людиною: що це значить і чи варто?

Read Time:1 Minute, 45 Second

Багато людей час від часу замислюються над тим, щоб докорінно змінити своє життя і стати іншою людиною. Для кожного в цьому є свої причини. А що означає стати іншою людиною? Адже практично щодня ми чуємо те, що всі люди є різними, але рівними. Рівність – загалом досить цікаве та конфліктне питання. Але ж повернемося до бажання стати іншою людиною. Чи раціонально воно? Чи дійсно варто ставати іншою людиною? Може, спершу спробувати хоча б стати людиною?

Останнє питання можна вже з повною впевненістю зробити девізом розвитку нашого століття. Стати людиною. Якщо розглядати це питання ні з погляду біології, а щодо формування духовних, моральних цінностей, то може з’ясуватися, що справді людей як таких на планеті Земля практично не існує. Скажіть – песимістично. Та ні, реалістично. Але це так.

З погляду біологів, всі люди є набором певних клітин, які формуються в організм. Ними ж прийнято стверджувати, що людська особина – це тварина. І не можна з цим не погодитись. Але хотілося б додати до цього деяку ремарку: людина дійсно є твариною в тому випадку, якщо вона:

  1. не являє собою нічого як особистість;
  2. не наповнена духовністю;
  3. світоглядними якостями та іншими супутніми ознаками.

Недарма ті самі науковці стверджують, що людина є найрозумнішою істотою планети Земля. Варто задуматися над тим, навіщо людині дано мозок і навіщо він наділений умінням мислити.

Розвиток людини – це, насамперед, розвиток її мозкової діяльності, у процесі якої формувалися відділи мозку і відточувалися їхні функції. Мислення – найяскравіший результат цього розвитку.

Оскільки весь світ розвивається циклічно, така формула є застосовною і для обґрунтування системи розвитку людини. Твердження науковців про те, що сформована в давніх цивілізаціях лімбічна система мозку – перша з усіх, що сформувалася, знайшла своє відображення в людях сьогодення.

Відповідно до принципів роботи даної системи людина, перш за все, дбає про задоволення своїх твариних потреб і існує на інстинктивному рівні. Як популярна останнім часом фраза “Думай серцем!” Вчитися думати серцем треба, жити, підкоряючись не інстинктам, а розумним принципам – треба!

Звичайно, домінування лімбічної системи у сучасної людини не настільки виражене, як у стародавньої. Але якщо не надавати цьому значення і не робити ніяких рішучих дій, її вплив буде постійно збільшуватися, що і призведе до остаточної деградації суспільства.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Doosan DX300LL: обзор специализированной техники
Next post Преимущества электронных книг и минусы