Trending Tags

Розповідаємо, які інструменти використовуються при кладці цегли

Read Time:1 Minute, 21 Second

Кладка цегли: які інструменти потрібні

Для якісного виготовлення цегляної кладки майстром каменярем використовуються різні інструменти і пристосування. У нашій сьогоднішній статті на пізнавальному сайті PerekotyPole.com/ ви дізнаєтеся про головних помічників, які використовуються при роботі з цеглою.

Інструменти, які потрібні для кладки цегли

Кельма — це відшліфована лопатка зі сталі, яку використовують, щоб розрівнювати розчин, а також, щоб заповнювати розчином вертикальні шви і виконувати підрізування залишків розчину.

Ківш-лопата використовується мулярами щоб подавати розчин і розприділяти його на поверхні стіни. Цей інструмент також може бути використаний, щоб перемішувати розчин в ящику.

Розшивка будівельна використовується майстрами для обробки шва кладки, а також для додання певної форми. Бувають різні типи розшивок.

Молоток муляра використовується, щоб рубати цілу цеглу на шматки, а також для її тесання.

Контрольно-вимірювальні інструменти для кладки цегли

Крім цих інструментів майстри-каменярі користуються різними контрольно-вимірювальними інструментами:

  • рівень;
  • висок;
  • складним рівнем;
  • кутником;
  • шнур-причалка (розмічальний інструмент, який ще називають шнуром муляра).

Рівнем виконується перевірка поверхні стін на їхню вертикальність, або щоб провести цегляну кладку. Рівнем також користуються для перевірки горизонтальності цегляної кладки. Якщо положення горизонтальне, пляшечка в трубці, де зберігається рідина, буде посередині.

Кутником перевірять кути при їхній закладанні.

Шнур муляра необхідний як орієнтир при кладці, щоб забезпечити горизонтальність і прямоту рядів кладки. Також він використовується для того щоб вирівняти товщину горизонтальних швів.

Висок потрібен для розмітки рядів, і для фіксування відміток в низу і верху прорізів дверей і вікон, перемичок, прогонів, а також плит перекриттів. До виска прикріплюється шнурч-причалка, і по ньому здійснюється кладка.

Короткий висновок

Останнім часом з’явилося багато нових пристосувань, які полегшують працю майстрів мулярів, проте основні інструменти це ті які були перераховані вище.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Производство межкомнатных дверей
Next post Анорексія: що варто знати