Trending Tags

Кредит для бізнесу: що слід знати

Read Time:1 Minute, 47 Second

Кредит для бізнесу

У житті кожного підприємця настає момент коли він розуміє, що необхідно розширювати свої межі, але не завжди для цього у нього є капітал. І ось тоді, на допомогу бізнесмену приходять банки, які спеціалізуються на вигідних кредитних пропозиціях. Для того, щоб вам видали необхідну для розширення бізнесу суму, потрібно правильно, без помилок зібрати весь пакет документів. Саме від цього і залежить позитивна відповідь, яку дасть вам банк, при розгляді заявки.

Кредит для бізнесу: що потрібно, щоб його отримати

Отже, що ж потрібно, для того, щоб вам дали довгоочікувані гроші для розширення бізнесу. Для початку необхідно розробити план, якого варто дотримуватися. Перш за все, необхідно зі свого штату вибрати фахівця, який буде здійснювати всю діяльність, пов’язану з отриманням грошей від банку. Для цієї діяльності найкраще підійде працівник бухгалтерії, безпосередньо пов’язаний з фінансовими операціями.

Необхідні документи

Після того, як ви визначилися з вибором людини, слід приступити до збору необхідних документів. Отже, визначимося з тими паперами, які ви повинні надати банку. Перш за все, необхідно написати заявку на отримання кредиту. У ній слід вказати:

  • назву організації;
  • суму;
  • термін;
  • мету.

Також для отримання кредиту необхідно надати офіційний документ, який в повній мірі буде підтверджувати повноваження генерального директора і головного бухгалтера організації, і обов’язково копії їхніх паспортів. Для того, щоб отримати бажану суму на розширення бізнесу також необхідно надати деякі фінансові документи, такі як:

  • баланси;
  • звіти про прибуток і збитки за останні п’ять років.

Якщо ж ваша організація користується спрощеною системою оподаткування, то незайвим буде прикріпити до пакету документів і книгу про витрати і доходи, а також податкову декларацію.

Організації, як правило мають рахунки в банках, виписки з яких за 12 місяців, теж входять в обов’язковий пакет документів. У цій виписці повинно бути вказано чи є у вашої компанії заборгованість перед банком.

Наступний крок

Потім слід скласти обґрунтований документ, в якому буде вказано: вид діяльності фірми та на що будуть витрачені отримані кошти. Також, в пакет документів необхідно вкласти копії всіх документів, які підтверджують робочу діяльність вашої організації, такі як контракти та договори, які укладені між вами і вашими покупцями або споживачами.

Тобто, для того, щоб повною мірою задовольнити банк необхідно надати всі фінансові документи, які є у вашій фірмі.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Мембрани для покрівлі даху: повний опис
Next post Мембраны для кровли крыши: полное описание