Trending Tags

Створення та просування сайту безкоштовно

Read Time:1 Minute, 31 Second

Створення та просування сайту

Як створити сайт з високою відвідуваністю? Це питання цікавить величезну кількість людей. Існує безліч способів, але більшість із них вимагає знання HTML та товстого гаманця. Як створити безкоштовний веб-сайт? Давайте розбиратися.

В основному ми платимо гроші за хостинг (місце для розміщення сайту) та домен (ім’я сайту) який закінчується в основному на “.com”. Є безкоштовні хостинги, які надають вам певну кількість місця в обмін на розміщення різної реклами на вашому сайті. Не так уже й страшно. Доменне ім’я сайту також закінчуватиметься на “com” чи подібні варіанти.

Для початку вам потрібно створити свою поштову скриньку, якщо, звичайно ж, у вас її ще немає. Реєструємось на сайті цього хостингу. Отримуємо власний кабінет, який схожий на робочий стіл. Починаємо створення. Вводимо ім’я сайту (якщо воно не зайняте) та пароль.

Знання HTML вам не потрібні. Цей хостинг пропонує вам велику кількість дизайнів, які ви легко зможете підібрати для свого сайту. Коли ви все оберете, перейдіть на головну сторінку. Вам доступна панель управління, в якій ви можете:

  • змінювати шапку;
  • міняти назви сторінок сайту (блог, форум тощо);
  • вставляти картинки;
  • додавати різні гаджети;
  • скрипти.

Для просування сайту ми реєструватимемо його в пошукових системах. Але для початку вам необхідно наповнити сайт контентом (вмістом), інакше коли ваш сайт проходитиме перевірку, його не вважатимуть за якісний. Коли сайт наповнений, в панелі керування до кожної сторінки за бажанням можна приписати короткий опис, за яким люди переходитимуть з пошукових систем. Це збільшить відвідуваність. Тепер реєструємось у пошукових системах, таких як Google тощо. Чекаємо на перевірку. Коли ваш сайт буде зареєстрований його почнуть відвідувати. Важливо постійно наповнювати ваш ресурс контентом. Це гарантує успіх сайту.

Не так уже й складно. Коли сайт буде розкручений, за певну суму можна забрати непотрібні реклами заплативши хостингу. Також можна буде змінити доменне ім’я. Але це вже не так важливо – головне, що у вас тепер є свій сайт.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Apple Phone: что это такое и чего ждать
Next post Создание и продвижение сайта: что стоит знать